real-vin.com

Розстріл Майдану: обвинувачення проти чотирьох "беркутівців" передали до суду

До суду направлено обвинувальний акт щодо "беркутівців", обвинувачених у вбивствах та замахах на вбивства на Майдані

Генпрокуратура направила до Печерського районного суду міста Києва обвинувальний акт стосовно чотирьох колишніх працівників батальйону міліції особливого призначення "Беркут" ГУ МВС України у Харківській області, яким інкримінуються вчинення ряду кримінальних правопорушень як під час протестних акцій, так і в подальшому. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Двоє колишніх "беркутівців" обвинувачуються у здійсненні незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, вчинене службовою особою, на виконання явно злочинного наказу, із застосуванням фізичного насильства, а також вчинення перевищення 18.02.2014 на вул. Інститутській, Кріпосному провулку, своїх службових повноважень, тобто умисному вчиненні службовою особою – працівником правоохоронного органу, на виконання явно злочинного наказу, дій, які явно виходять за межі наданих їй прав та повноважень, що супроводжувались насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілих, а також вчинення 18.02.2014 на вул. Інститутській, Кріпосному провулку на виконання явно злочинного наказу закінченого замаху на умисне вбивство 33 потерпілих у кримінальному провадженні, вчинені способом, небезпечним для життя багатьох осіб, за попередньою змовою групою осіб", – йдеться в повідомленні.

Крім того, одному з "беркутівців" інкримінується вчинення 18.02.2014 умисного вбивства 3 осіб з числа учасників ходи "Мирний наступ".

"Ще двох колишніх працівників "Беркуту" також звинувачено у вчиненні 29.01.2015 всупереч інтересам служби перешкоджання законній професійній діяльності журналіста шляхом застосування насильства та протиправного вилучення зібраних, опрацьованих та підготовлених ним матеріалів та технічного засобу, за допомогою якого проводився відеозапис", – зазначили у прес-службі.

 

Попередній матеріал
У Дніпро доправили борт із пораненими бійцями АТО
Наступний матеріал
Авіакатастрофа Іл-76: Генерал Назаров отримав 7 років за ґратами
Loading...

Військова прокуратура України оголосила у розшук генерала ЗС РФ

Тільки на кріслах "заробили" 8 млн доларів: в ГПУ розповіли про результати обшуків у справі розкрадань на Євро-2012

Тисячі набоїв та документи "чорної бухгалтерії": в осіб з оточення Януковича та Клюєва відбулися обшуки

ГПУ та СБУ проводять обшуки в "Київавтодорі"

Щонайменше 120 особам вручать підозри у справі катастрофи MH17 – ГПУ

Проти "Народного губернатора Донеччини" Губарєва розпочнуть досудове розслідування – ГПУ