Розпочалася третя "Білоруська весна" (репортаж)

  Лижний забіг Хрещатиком. Таке шоу уже втретє показують киянам та гостям столиці. І знаменує воно відкриття фестивалю "Білоруська весна". Ходьба на лижах у травневу спеку це пародія на білоруську сучасність і кепкування з президента Лукашенка - за задумом організаторів. Українці у цій грі охоче брали участь.
  Ольга Петрів, 5 канал:  "Тур вихідного дня. Прогулянка Майданом Незалежності під радянські спортивні марші. На лижах. У ролі лижників-інструкторів - білоруси. Уже традиційно, коли цвітуть каштани, вони приїжджають до Києва, щоб ударити лижнею по асфальту. Таким спортивним жестом нагадують українцям, яка ж вона цікава та наша сусідка - Республіка Білорусь".

  Лижі для забігу - дуже старі - тож кожен, охочий побігати, хапає обладунки, а далі думає, що з ними робити. Пробують одягти лижу на босу ногу чи скотчем себе до неї приклеїти. Деякі зайняті   ремонтом.

  Пан Віктор узувся першим - в дитячі лижі "Малиш".

  Дідусь Славентій в сімдесят два роки став на лижі серед Хрещатика і за палиці вхопився, щоби здоров`я покращити.

  Дідусь біжить - у бабусь серця тьохкають.

  Інша бабуся сама рветься до лиж.

  Організатори надихають учасників забігу народною мудрістю.

  Подивитися на лижників прийшли і люди, і звірі Майдану. На старт, увага, руш. Кожен біжить, як може. Кому дорога Хрещатика стелилася найкраще, у подарунок блокіратор. Хто добіг другим, отримав - несправжню путівку до Бобруйська. Організатори кажуть - це все по-білоруськи. Бо й сам президент Лукашенко любить лижі з роликами серед літа.

  Лижі на асфальті відкрили фестиваль нецензурованої білоруської культури. У його рамках протягом травня білоруси ділитимуться з українцями своїм світобаченням. Білоруську дійсність покажуть митці республіки - художники, фотографи, етно-гурти, письменники й поети.

  Ольга Петрів та Борис Матвеєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.97Мб)
  Попередній матеріал
  Дружина Берлусконі подає на розлучення
  Наступний матеріал
  Грипом "А" заразилися вже 985 людей
  Теги:
  Loading...