5.ua

Розпочала роботу міжнародна слідча група у справі збитого "Боїнга"

  У Генеральній прокуратурі України розпочали свою роботу іноземні представники міжнародної спільної слідчої групи із розслідування катастрофи літака Малазійських авіаліній (МН 17).


  Про це 9 вересня повідомила прес-служба ГПУ.

  Зокрема у правоохоронному відомстві нагадали, що Генеральний прокурор України Віталій Ярема відповідно до повноважень, наданих Кримінальним процесуальним кодексом України та міжнародних договорів у сфері правової допомоги у кримінальних справах вперше в історії України підписав угоду про створення міжнародної спільної слідчої групи. 

  "Вказану угоду також підписали керівники прокуратури та правоохоронних органів Королівства Нідерландів, Королівства Бельгії, Австралійського Союзу, представники яких увійшли до складу зазначеної міжнародної спільної слідчої групи, а також Євроюсту та Малайзії", - підкреслено у повідомленні Генпрокуратури.

  Співпраця українських прокурорів та слідчих з іноземними колегами, на думку Віталія Яреми, дозволить забезпечити ефективне розслідування трагедії зі збитим російськими бойовиками літаком, яка сталася 17 липня п.р. над територією Донецької області.
  Попередній матеріал
  Київ вимагає звільнення більше 1500 захоплених терористами заручників
  Наступний матеріал
  Росія пригрозила Євросоюзу зниженням поставок газу, щоб уникнути реверсу до України
  Теги:
  Loading...