Розгляд апеляції щодо зміни запобіжного заходу Насіковському перенесли на 14 січня [відео]

  Суддя задовольнив клопотання  адвокатів підозрюваного, оскільки сьогодні Насіковського не доправили на засідання. Під час відеозв'язку обвинувачений наполягав на своїй присутності у судовій залі. Суддя також відмовився заслуховувати свідків. Хоча сторона захисту запевняє, що їхні свідчення не були враховані судом попередньої інстанції. Тим часом під будівлею Апеляційного суду зібралися близько десятка прихильників і друзів Насіковського та влаштували акцію на його підтримку. 

  Юлія Котова, захисник Андрія Насіковського: "Ми задоволені рішенням суду,тому що Андрій є підозрюваним, він хоче безпосередньої присутності у залі судового засідання і суддям надати пояснення особисто. Тому що через засоби технічного відеоспостереження - це зовсім інше".

  Андрій Бєлік, прокурор: "Суд розглянув клопотання, погодився з нашою позицією. Є обгрунтовані підозри, тому його затримали. - Які саме? - Всі докази були розглянуті Печерським судом при обранні йому запобіжного заходу".

  Олена Насіковська, мати підозрюваного: "Прокурор вам нічого не сказав, але він вирішує людські долі, людські життя. Через те він опускав очі вниз, значить ще трошки совість якась у нього десь є, десь ще лишилась. Він нічого поганого не зробив, він нікому не загрожував, ніяким чином він до цього не причетний".

   

   

  Попередній матеріал
  Теракт у Багдаді: 13 військових загинуло
  Наступний матеріал
  Громадська рада Майдану висунула свої вимоги [відео]