Розгляд апеляції щодо зміни запобіжного заходу Насіковському перенесли

  Сидітиме і далі - принаймні до 14-ого січня. Розгляд апеляції щодо зміни запобіжного заходу Андрію Насіковському - одному з підозрюваних у побитті Тетяни Чорновол - перенесли.

   

  Суддя задовольнив клопотання  адвокатів підозрюваного, оскільки сьогодні Насіковського не доправили на засідання. Під час відеозв'язку обвинувачений наполягав на своїй присутності у судовій залі. Суддя також відмовився заслуховувати свідків. Хоча сторона захисту запевняє, що їхні свідчення не були враховані судом попередньої інстанції. Тим часом під будівлею Апеляційного суду зібралися близько десятка прихильників і друзів Насіковського та влаштували акцію на його підтримку.

  Юлія Котова, захисник Андрія Насіковського: «Ми задоволені рішенням суду,тому що Андрій є підозрюваним, він хоче безпосередньої присутності у залі судового засідання і суддям надати пояснення особисто. Тому що через засоби технічного відеоспостереження - це зовсім інше».

  Андрій Бєлік, прокурор: «Суд розглянув клопотання, погодився з нашою позицією. Є обґрунтовані підозри, тому його затримали. Всі докази були розглянуті Печерським судом при обранні йому запобіжного заходу».

  Олена Насіковська, мати підозрюваного: «Прокурор вам нічого не сказав, але він вирішує людські долі, людські життя. Через те він опускав очі вниз, значить ще трошки совість якась у нього десь є, десь ще лишилась. Він нічого поганого не зробив, він нікому не загрожував, ніяким чином він до цього не причетний».

  Попередній матеріал
  Чергова поломка швидкісного «Хюндая»
  Наступний матеріал
  Вітчизняне МЗС: Постраждалі в Кабардино-Балкарії альпіністи не є громадянами України
  Теги:
  Loading...