Вести

Роумінг між Україною та країнами ЄС може суттєво здешевшати

  Це стане можливим у разі інтеграції України у єдиний цифровий простір з ЄС

  Плата за роумінг між Україною та Євросоюзом може суттєво зменшитися. Відповідну ініціативу обговорювали на зустрічі першого віце-прем’єра Степана Кубіва та єврокомісара з питань цифрової економіки та суспільства Гюнтера Оттінгера, передає прес-служба МЕРТ.

  Як зазначив Оттінгер, проект зі зменшення плати у роумінгу, що можливий за рахунок запровадження спільного цифрового простору з Україною, є важливою ініціативою.

  "Ми успішно втілили проект зменшення вартості послуг мобільного зв’язку таким чином, що вартість у роумінгу майже "як вдома", – зазначив єврокомісар.

  Крім того, як додав Кубів, аналогічний проект має невдовзі запрацювати також між Європою та Україною. "Це той приклад, коли успішні проекти з цифровізації дають відчутний позитивний результат для громадян, які можуть дійсно відчути практичну користь та реальну економію", – підкреслив перший віце-прем’єр.

  Крім того, під час зустрічі сторони домовилися провести низку спільних заходів для залучення інвестицій у розбудову цифрової інфраструктури. Передбачається, що це дозволить прискорити реалізацію проекту цифрової спільноти та євроінтеграції України у єдиний цифровий простір з ЄС.

  Дивіться також: Нацкомісія знизить ставку на мобільні дзвінки між мережами операторів

  Попередній матеріал
  Сироїд: Рішення "замирити" Росію не приведе до результату, її треба "усмирити"
  Наступний матеріал
  "Необхідно розморозити наш потенціал": Данилюк назвав реальні ресурси для поповнення держбюджету

  Нацкомісія знизить ставку на мобільні дзвінки між мережами операторів

  Microsoft розробила систему доповненої реальності для відеодзвінків