Росія готує десятий "гумконвой" на Донбас

  Одразу після повернення з окупованого бойовиками Донбасу "гуманітарного конвою", Росія заявила про підготовку наступного, вже десятого, "гумконвою".

  Про це на засіданні Генеральної Асамблеї ООН повідомив заступник постійного представника Росії при ООН Дмитро Максимович.

  "Зараз готується десятий конвой. Українська влада була належним чином поінформована про його зміст і маршрути проходження", - сказав Максимович.

  Перший секретар постпредства України при ООН Ярослав Голіцин у свою чергу заявив, що жоден із попередніх конвоїв не був узгоджений із українською владою і всі вантажівки проникали на територію країни незаконно.

  "Що перевозили ці конвої, достеменно невідомо. Так само як і ефект, який вони справили на гуманітарну ситуацію на Донбасі", - сказав дипломат.

  Як повідомлялося, у короткому звіті спостережної місії ОБСЄ йдеться про те, що до Луганська та Донецька понад 140 російських фур привезли продукти, пальне та предмети першої необхідності. Однак кому саме це все дісталося - місцевим жителям чи бойовикам - в ОБСЄ не повідомляють.

  Попередній матеріал
  В Каліфорнії внаслідок шторму загинуло троє людей
  Наступний матеріал
  Труну вбивці Джона Кеннеді продали майже за $90 тисяч

  "Путінський гумконвой" складався з вантажівок та бензовозів - ОБСЄ

  "Путінський гумконвой" прибув до Донецька і Луганська

  Російський "гумконвой" перетнув кордон України

  Черговий "путінський гумконвой" вирушить на Донбас у п'ятницю о 3:00 ранку