novyny.online.ua

Російський військовий здався силам АТО і розповів про діяльність ЗС РФ на Донбасі – ГУР

  Чоловік надав розвідці особисті дані деяких вояків

  Російський військовий здався силам АТО та розповів про діяльність вояків із сусідньої держави на Донбасі. Про таке повідомляє ГУР Міноборони у Facebook.

  За даними розвідки, з огляду на втрату мотивації подальшої участі у збройній агресії Росії проти України, а також реальну загрозу понести кримінальну відповідальність за участь у злочинній авантюрі Кремля, зростає кількість випадків здачі в полон силам АТО російських військовослужбовців, які надають максимальне сприяння у розкритті воєнних злочинів воєнно-політичного керівництва РФ на тимчасово окупованих територіях сходу України. 

  "10 вересня цього року, військовослужбовець розвідувальної роти 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ громадянин Росії СИДОРОВ Денис Володимирович (СИДОРОВ Денис Владимирович, 04.08.1981 року народження, м. Москва, вул. Олексія Дикого, буд. 16а, кв. 91), який здався в полон силам АТО 9 вересня цього року у районі населеного пункту Широка Балка, надав інформацію у тому числі про присутність та діяльність кадрових російських військовослужбовців", – йдеться у повідомленні. 

  Чоловік зазначив, що командні посади у так званій 3-й окремій мотострілецькій бригаді терористів обіймають винятково кадрові військові збройних сил Російської Федерації. Назвав прізвища Олексія Берднікова та Ігоря Тимофєєва. А також надав їхні особисті дані. 

  Як повідомляв 5.ua, за інформацією розвідки, на Донбас з РФ прибули п'ять платформ з військовою технікою та пальним.

  Попередній матеріал
  У Мукачевому прокурор скоїв ДТП і вдарив поліцейського при спробі втекти
  Наступний матеріал
  ДПСУ виявила чотири незаконні місця видобутку бурштину на Рівненщині – відео

  ГУР: У рамках навчань "Кавказ-2016" по Камчатці вгатили міжконтинентальною балістичною ракетою

  ГУР: На навчаннях зі своїм БТР потонули двоє бойовиків

  ФСБ РФ залякує місцевих мешканців Донбасу через їх незадоволеність окупаційною владою – ГУР

  ГУР: Російські контрактники погрожують розкрити відомі їм таємниці Кремля на тему "їх на Донбасі немає "