фото времячувашии.рф

Російський опозиціонер попросив притулку в Україні

  Політичного притулку в України попросив громадянин Росії Михайло Орєшніков. Чоловік є членом націоналістичної організації "Реструкт", яка постійно проводить антипутінські акції.


  Орєшніков розповів, що нещодавно в аеропорту "Домодєдово" в Москві його затримали співробітники ФСБ. Звинуватили у непокорі представникам правоохоронних органів та оголосили про підписку про невиїзд. Зрозумівши, що в подальшому на нього чекає арешт і суд, Орєшніков вирішив терміново виїхати з Росії і попросити політичного притулку в Україні, що він і зробив на українському пункті пропуску "Бачівськ", Сумської області.

  Михайло Орєшніков розповыв: "В России еще некоторое время назад я еще надеялся что там общество может повлиять на политическую ситуацию в стране. В связи с последними событиями я убедился, что это не возможно. Если ты что-то пытаешься делать для людей, при этом не пляшешь под дудку Путина, то ты попадаешь в черный список, тебя начинают прессовать менты, ФСБ и все такое. Страну полностью превращают в СССР второй вариации, и это все меня не устраивает в ней".

  Попередній матеріал
  У двох районах Донецька повідомляють про вибухи
  Наступний матеріал
  Росіяни стягують до кордону України найманців з Чечні - РНБО
  Теги:
  Loading...