5.ua

Російські військові висунули ультиматум Бахчисарайському автобату

  Російські військові висунули ультиматум Бахчисарайському автобату.

  Як повідомив керівник прес-центру Міністерства оборони України в Криму Владислав Селезньов на своїй сторінці в Facebook, сьогодні вранці на територію автобату прибули близько 20 російських військовослужбовців на чолі з ”майором, жителем планети Земля” (таким чином відрекомендувався старший групи).

  "Вимоги прибулих: або до 8.00 сьогоднішнього дня прийняти присягу на вірність народу Криму, або залишити територію військової частини. Серед вимог також передати під контроль усі матеріальні засоби військової частини під контроль сил самооборони Криму", - підкреслив Селезньов.

  Він нагадав, що вже два дні зазначена частина, після силового захоплення, перебуває під контролем сил так званої "самооборони Криму".

  Посилаючись на повідомлення прес-служби Повітряних сил ЗС України, Селезньов розповів про ситуацію на аеродромі в Джанкої, де зараз там розгорнуто медичний пункт російських військ.

  "Також на території аеродрому йде розгортання військової польової інфраструктури. Встановлено, що на військовому об`єкті перебувають до 300 військовослужбовців РФ. За інформацією прес-служби, вчора на території аеродрому здійснили посадку 5 вертольотів: 1 Мі-8 і 4 Мі-24", - зазначив Селезньов.

  За інф. УНІАН, фото @abdujalil

   

  Попередній матеріал
  Московський суд заочно арештував Дмитра Яроша
  Наступний матеріал
  В Венесуелі в ході антиурядових протестів загинули більше 20 людей
  Теги:
  Loading...