Донбас - діти
Донбас - діти відкриті джерела

Російські окупанти готують майбутнє "гарматне м'ясо" у дитячих таборах Луганщини – Тимчук

В ОРЛО молодь готують для подальшої участі у бойових діях у лавах "2 АК "ЛНР"

На окупованій території Луганщини у дитячих таборах проводиться робота з популяризації воєнізованих формувань "ЛНР" та залучення молоді до взаємодії з бойовиками.

Про таке повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у власному Facebook.

"Російські окупанти готують майбутнє "гарматне м'ясо" у дитячих таборах Луганської області. За інформацією групи ІС, російська окупаційна влада на окупованих територіях Луганської області та їхні російські куратори продовжують залучати молодь до "юнацьких воєнізованих формувань" для здійснення "морально-психологічної підготовки" для подальшої участі у бойових діях у лавах "2 АК "ЛНР", – зазначається у повідомленні.

Як стало відомо, на базі дитячого оздоровчого табору "Мрія" (с. Великий Суходіл) окупаційна адміністрація Краснодонського району проводить "патріотичні" польові збори молоді. Вони тривають з 29 червня др 8 липня.

"У цих заходах беруть участь близько 700 осіб з кола курсантів ГО "Військово-патріотичне об'єднання "Перевал"(м. Перевальськ) та актив ГО "десантно-патріотичний спортивний клуб "Школа Мужності" (м, Свердловськ). Керівником "Школи Мужності" є Домрачев В'ячеслав Павлович, за словами якого, учасники десантно-патріотичного спортивного клубу активно допомагали НЗФ "ЛНР" під час бойових дій на території Свердловського і Краснодонського районів Луганської області влітку 2014 року", – повідомляє Тимчук.

Як пояснюють фахівці групи "Інформаційний спротив", основним завданням подібних зборів є "патріотичне виховання" і початкова військова підготовка молоді. Дітей вчать користуватися вогнепальною зброєю, основам рукопашного бою, орієнтуванню на місцевості тощо.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Колись лунали дитячі голоси": фото покинутих будинків у Водяному – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У ГПУ пояснили заборону на зведення "Музею Революції Гідності" на Інститутській
Наступний матеріал
ЄС зупинила виплату допомоги Молдові: стала відома причина
Loading...