5.ua

Російські канали в Україні можуть повністю заборонити

  Російські канали в Україні можуть повністю відключити. Нацрада почала збирати докази щодо анти-українського змісту програм на російському телебаченні.

  Звернулась до Комісії з журналістської етики з проханням оцінити контент каналів "Россія 1", НТВ, ТНТ, «Петербург – 5", "Звєзда", РЕН ТВ, "ТВ Центр - міжнародний», "Перший канал", "РТР-Планета", "Росія 24", "НТВ-Мир", "Russia Today", "Мир 24" та РБК. Шукатимуть у їхніх програмах заклики до насильницьких дій в Україні, розв'язання війни, агресивних дій або їхньої пропаганди, необґрунтованої демонстрації насильства, пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб тощо. З цими доказами - Нацрада звернеться до міжнародних інстанцій. Відтак, російські канали можуть виключити не лише з кабельних мереж, а й припинити супутникову трансляцію. Напередодні Нацрада визнала зміст російських телеканалів "РТР-Планета", "НТВ-Мир", "Россия 24" і "ТВ Центр-Іnternational" таким, що не може транслюватися в Україні. І зобов'язала провайдерів виключити ці канали з ефіру.

  У березні ж Окружний адмінсуд Києва на прохання Нацради заборонив ретрансляцію російських - "Першого каналу", РТР-Планета, Росія-24 і "НТВ-мир" як таких, що порушують українське законодавство.
  Попередній матеріал
  У Росії п‘яний водій на смерть збив відомого веломандрівника
  Наступний матеріал
  Терористи підірвали автомобільний міст в Горлівці
  Loading...