www.news-cloud.net

Російські інструктори на Донбасі навчатимуть місцевих протидії миротворчим місіям - ГУР

  Вже 19 липня бойовики проведуть заплановані тренування для містян

  Керівництво так званих "ДНР" та "ЛНР" занепокоєно можливістю введення на територію, окуповану бойовиками, озброєної міжнародної миротворчої місії. Терористи вдаються до запровадження спеціальних навчань для місцевих, аби ті чинили спротив роботі місії. Про це повідомляє ГУР Міноборони.

  "Командування російських окупаційних військ здійснює підготовку населення до організованої протидії озброєній міжнародній миротворчій місії у випадку її введення на тимчасово окуповані території сходу України", - йдеться у повідомленні.

  Зокрема, розвідка повідомляє, що на 19 липня у Луганську заплановано проведення показового тренування на тему: “Беззбройна протидія вторгненню міжнародної озброєної місії”. Планом заходу передбачається демонстрація різних ситуацій при зіткненні мирного населення з озброєними миротворцями та можливі варіанти їх вирішення.

  У ході "тренувань" під керівництвом російських інструкторів мешканці міста відпрацюють способи блокування і захоплення транспорту, розмежування мирного населення та озброєних груп, визволення парламентарів, роззброєння військовослужбовців миротворчого контингенту тощо.

  "Особлива увага приділятиметься фото та відеофальсифікаціям доказів насильницьких дій миротворців проти громадян та психологічному впливу на озброєних співробітників місії. Очікується, що тренування буде використане для демонстрації негативного відношення населення до розгортання озброєної поліцейської місії на території т.зв.“ЛНР”, - зазначають у ГУР.

  Як повідомляв 5.ua 18 липня, в ОРДЛО при спробі розігнати акцію протесту окупанти відкрили вогонь по мирних жителях.

  Попередній матеріал
  Бойовики атакували пункт пропуску "Майорськ"
  Наступний матеріал
  В ЄС пояснили, чому Туреччина не отримає "безвіз" у 2016 році
  Теги:
  Loading...

  В ОРДЛО при спробі розігнати акцію протесту окупанти відкрили вогонь по мирних жителях – ГУР

  ГУР заявляє про нові бойові втрати серед військових ЗС РФ на Донбасі

  На Донбасі російські військові збунтувалися через регулярні побори з боку командування – ГУР

  На Луганщині підірвався танк з українськими бійцями, є загиблі – волонтер