5 канал

Росія залякує населення Криму, що Україна зробить півострів кримськотатарським – нардеп від БПП

Заява Президента України про внесення змін до Конституції для закріплення прав кримських татар на самовизначення на сьогодні виправдана політично, сказав Куніцин

Російська пропаганда залякує населення Криму, що Україна зробить півострів кримськотатарським. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Куніцин.

"Заява Президента нині виправдана політично, тому що ну в який спосіб Україна сьогодні може підтримати кримських татар? ... просто Україна повинна подати сигнал не тільки міжнародній спільноті, а й кримчанам, а там з кожним днем людей все більше, які жаліють про те, що був цей акт окупації і навіть ті, хто голосували ... ми повинні подати, що навіть повернувши Крим, буде національна автономія, Україна ухвалить не тільки зміни до Конституції, але й такі законодавчі акти, які дозволять етнічним українцям, етнічним росіянам і представникам 100 інших народностей відчувати себе повноправними членами української і кримської спільноти", – зазначив він.

Нардеп додав: "Ось цей сигнал треба подати, тому що там не сидить ФСБ. Вони як подають: покращення там не відбувається, все погіршується, все зупиняється - промисловість, курорт. Вони говорять: у нас немає війни, і друге - якщо Україна поверне Крим, вона зробить його татарським. І цим вони залякують людей".

Нагадаємо, Президент ініціює зміни до Конституції для закріплення прав кримських татар на самовизначення.

Попередній матеріал
Сьогодні відбудеться фінал Ліги Європи
Наступний матеріал
"Океан Ельзи" у Маріуполі вперше зіграв дві нові пісні
Loading...

72 роковини геноциду: кримські татари провели пам'ятний мітинг у Генічеську

"Путін, здавайся" – на Чонгарі відбулася акція кримських татар

"Не вийде!": Кремлю не вдасться змусити замовкнути кримських татар – Порошенко

Чубаров: депортація кримських татар, яка була у 1944-му, повторилась знову

У ЄС прокоментували заборону російських окупантів вшановувати трагедію кримських татар

5 канал - трансляція наживо