Росія перекидає живу силу й техніку в Новоазовський район

  Група ЗС РФ, яка прибула з Росії у Новоазовський район, виконує завдання з розвідки позицій ВСУ на приморському напрямку

  Протягом останніх трьох діб фіксується прибуття малими групами у населений пункт Маркіне. Про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

  "Тактична група ЗС РФ, яка прибула з Росії у Новоазовський район, виконує завдання з розвідки позицій ВСУ на приморському напрямку. Пріоритет – райони населених пунктів Широкине та Водяне. Також протягом останніх трьох діб фіксується прибуття малими групами у населений пункт Маркіне Новоазовського району техніки і живої сили противника з РФ - на даний момент у Маркіному знаходиться до 200 військовослужбовців  російських збройних сил і 9 танків", – повідомив Тимчук.

  Він зазначив, що наприкінці минулого тижня в Новоазовському районі перебувала група офіцерів ЗС РФ з "інспекторською місією" на чолі з російським генерал-полковником (особа встановлюється, за попередніми даними – заступник командувача Сухопутними військами ЗС РФ Олександр Ленцов).

  Нагадаємо, у прес-центрі штабу АТО повідомили, що російські окупанти готують чергові провокації у зоні проведення АТО.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура проводить обшуки у Клюєва і Сівковича
  Наступний матеріал
  У Франції заарештували головного російського фана, його депортують сьогодні

  Штаб АТО попереджає про нову провокацію окупантів, призначену на сьогодні

  Українські військові відбили наступ ворожих ДРГ неподалік Авдіївки – штаб АТО