YouTube

Росія "озброїлась" новою пропагандистською стратегією 4F – подробиці

  Особливо вразливі до цієї інформаційної кампанії Україна, Білорусь та Польща

  Росія взяла на озброєння ще одну дезінформаційно-пропагандистську стратегію під назвою "4F". Про це заявив державний секретар Мінінформполітики України Артем Біденко на міжнародному симпозіумі у Варшаві.

  "Серед іншого, Біденко озвучив учасникам симпозіуму ще одну формулу російської дезінформаційної кампанії – "4F", яка включає: fake news, fake media, fake experts, fake events (фейкові новини, медіа, фальшиві експерти та події)", – йдеться у повідомленні прес-служби МІП.

  Як наголошують у Мінінформполітики, "за допомогою цих "4F" та "4D" дезінформаційно-пропагандистських стратегій, російська сторона намагається нав’язати новий світовий порядок денний, просуваючи спотворений наратив".

  При цьому, особливо вразливі до цього країни-сусіди Росії: Україна, Білорусь та Польща.

  "Наша стратегія у боротьбі з російською пропагандою, як Міністерства інформаційної політики України, залишається незмінною – максимально відкрито, залучаючи міжнародні інституції, інструментами правди сприяти формуванню демократичного дискурсу, який відображатиме реальний стан речей", – пояснив Біденко.

  Зауважимо, раніше голова МЗС України Павло Клімкін заявив про пропагандистську формулу "4D": dismissing, distorting, distracting, dismaying (заперечення, перекручування, дезорієнтування, залякування).

  Попередній матеріал
  Нелегальний візит: український посол закликав Німеччину заборонити своїм депутатам поїздки до Криму
  Наступний матеріал
  "Над нами стояли, кричали і підганяли, називали нас по-різному": українські заробітчани про роботу в Польщі
  Loading...