фото із соцмереж

Росія доставила бойовикам на Донбас новітні зразки озброєння – ГУР

  Для роботи із російською технікою та зброєю необхідний підготовлений персонал, що є черговим підтвердженням прямої участі в бойових діях на території України підрозділів збройних сил РФ

  Терористи здійснили 143 обстріли українських позицій впродовж тижня. Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України. За їхніми даними, Російська Федерація не припиняє доставляти бойовикам паливно-мастильні засоби, а також нове озброєння і техніку.

  "Необхідно також наголосити на широкому використанні противником новітніх зразків озброєння. Зафіксовано доставку до Донецька п’яти мобільних автоматизованих комплексів радіоелектронної боротьби "Леєр-2". Робота на таких зразках потребує підготовленого персоналу, що є черговим підтвердженням прямої участі в бойових діях на території України підрозділів збройних сил РФ. Тому що такі комплекси перебувають на озброєнні тільки РФ", – повідомив заступник директора департаменту ГУР МОУ Вадим Скібіцький.

  Нагадаємо, кілька днів тому в розвідці повідомили, що в Луганську відбулася закрита нарада командування кадрових російських військових із представниками незаконних збройних формувань. На ній обговорили питання розширення територій у напрямку Станиці Луганської та Щастя, а також встановлення контролю над Луганською ТЕС.

  Попередній матеріал
  Подробиці "ювелірної спецоперації" у Запоріжжі – затримано озброєну банду, замасковану під СБУ
  Наступний матеріал
  "Робив і все робитиму для їхнього звільнення" – Президент прокоментував вирок Карпюку та Клиху

  ГУР: Бойовики напідпитку обстріляли російських офіцерів та власну розвідку

  Бойовики мають намір розширити окуповані території Донбасу – розвідка

  Армія окупантів зазнала чергових втрат на Донбасі - розвідка

  ГУР: Російські військовики підриваються на власних мінних полях

  Російське військове командування провело закриту нараду з бойовиками – ГУР

  5 канал - трансляція наживо