5.ua

Жителі Одеси зібрали понад 120 тис. грн допомоги постраждалим 2 травня

  Родинам загиблих під час трагічних подій 2 травня в Одесі виділять по 50 тисяч гривень, вирішили депутати Одеської облради на сьогоднішньому засіданні.


  Також було прийнято рішення оплатити лікування всіх постраждалих

  Також було прийнято відповідну постанову заборонити виходити на одеські вулиці людям із закритими обличчями, або зі зброєю, якщо вони не належать до силових структур. Так вирішили задля консолідації суспільства та зменшення рівня протистояння між двома сторонами конфлікту, заявили автори документа.

  На сесії також обговорювали і подальшу долю Будинку профспілок, у якому масово загинули люди. Деякі депутати пропонували створити на цьому місті меморіал пам'яті та примирення. Натомість голова облдержадміністрації запропонував взагалі зачинити будівлю. Втім жодна пропозиція не знайшла депутатської підтримки.

  Також, як повідомляє "Інтерфакс-Україна",  жителі Одеси самі зібрали понад 120 тис. грн для постраждалих під час масових заворушень і пожежі в Будинку профспілок 2 травня. Відкриті рахунки, зокрема валютний, повідомляє офіційний портал Одеси.

  Попередній матеріал
  Сьогодні з 18:00 на Південному мосту у Києві обмежать рух транспорту
  Наступний матеріал
  Україна готова закрити кордон з Росією - прикордонники
  Теги:
  Loading...