prokuratura.org.ua

Родина Гонгадзе наполягає на покаранні замовників убивства

  Родичі Георгія Гонгадзе стверджують, що з похованням тіла журналіста справа Гії не закінчується і всі винні мають бути покарані

  Про це журналістам біля церкви Миколи Набережного в Києві сказав товариш родини Гонгадзе Євген Глібовицький, повідомляє "Укрінформ".

  "Мене Мирослава Гонгадзе попросила зробити коротке звернення від її імені до преси. Отже, заява: рідні Георгія Гонгадзе відчувають полегшення від того, що тіло Георгія буде поховане з гідністю, на яку заслуговує кожна людина. З похованням Гії не припиняється справа Гонгадзе. Замовники його вбивства повинні бути рано чи пізно засуджені за законом..., утвердження свободи слова і демократії в Україні буде найкращою пам'яттю про Георгія",- зачитав Глібовицький.

  Сьогодні попрощатися з Гонгадзе прийшли родичі, знайомі Гонгадзе, журналісти та деякі нардепи.

  Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що він завжди пам'ятатиме Георгія Гонгадзе як справжнього борця за свободу слова та краще майбутнє для нашої країни.

  Нагадаємо, Георгія Гонгадзе, який був відомий своєю критикою влади, вбили 17 вересня 2000 року. У 2013 році за вбивство журналіста до довічного ув'язнення засудили колишнього начальника головного управління кримінального розшуку МВС Олексія Пукача.

  Попередній матеріал
  ГПУ склала Курченку повідомлення про підозру у вчиненні злочинів у банківській сфері
  Наступний матеріал
  Полозов: На суд у справі Надії Савченко не пуcкають журналістів, але завели "тітушок"
  Теги:
  Loading...

  Георгія Гонгадзе поховають в Києві 22 березня

  Президент передав дружині Георгія Гонгадзе найвищу державну нагороду

  На Майдані більше 100 журналістів вшанували пам'ять Гонгадзе

  Адвокат вдови Гонгадзе відкликала скаргу на вирок Пукачу