Пожежна техніка_БРСМ 5.ua

Родичі загиблих пожежників позиваються до "БРСМ" на 60 млн грн

  Родичі пожежників, що загинули під час гасіння вогню на нафтобазі БРСМ, вимагають 60 млн грн компенсації.

  З їх слів, керівництво "БРСМ-Нафта" допустило порушення вимог пожежної безпеки на нафтобазі, пише "Український тиждень".

  "Нами заявлено цивільні позови... Сума цих позовів – 20 млн гривень на кожну сім'ю. Наразі позови заявлено 3 постраждалими. Ми вимагаємо від керівництва "БРСМ" відшкодувати ці збитки", - заявив адвокат постраждалих Олександр Мірошник.

  На його переконання, слідство ведеться правоохоронними органами несумлінно: "У нас є обґрунтовані сумніви й обґрунтована недовіра до слідства. Вони від нас приховують інформацію".

  Зі слів адвоката, прокуратура не дає захисту ознайомитися з матеріалами досудового розслідування. Мірошник зазначив, що наразі підозри в цьому кримінальному провадженні оголошено тільки головному інженерові нафтобази й заступникові керівника компанії "Укртрансойл-2009".

  Як повідомляв 5.ua, 8 червня у смт Глеваха Київської області сталася пожежа на нафтобазі. Оператор нафтобази помер у лікарні від отриманих травм. Він мав опіки 96% шкіри. Загинули також пожежники, що гасили полум'я.

  Попередній матеріал
  ЄС розселить біженців у два етапи
  Наступний матеріал
  У США зняли авторські права з пісні "Happy birthday!"
  Теги:
  Loading...