5.ua

РНБО: убивство Сашка Білого буде використано для дестабілізації країни

  За фактом смерті активіста "Правого сектора" Олександра Музичка на прізвисько Сашко Білий буде проведе спеціальне розслідування. Про це повідомила заступник голови РНБО, Вікторія Сюмар.

  Також, за її словами, найближчим часом з цього приводу буде оприлюднена заява виконувача обов'язки президента Олександра Турчинова. Водночас, Сюмар наголосила, що у Росії інциденти з "Правим сектором" використовують для дестабілізації ситуації в Україні.

  Вікторія Сюмар, заступник голови РНБО: "Цю ситуацію спробують використати з метою дестабілізації ситуації в країні. Однозначно, що будь-які погрози на адресу міністра внутрішніх справ, будь-які погрози до застосування сили є протиправними і загрожують стабільності вже в різних регіонах України. В тому числі в центрі, в тому числі в Києві, зважаючи на те, де сьогодні розміщується так званий "Правий сектор". Якщо ви дивитеся ефір російських телеканалів – там дуже очевидні тези звучать про те, що саме "Правий сектор" є основним дестабілізуючим фактором. І, очевидно, цю тезу будуть посилювати різними виступами керівників цієї групи та інших радикальних груп".

  Нагадаємо, координатор громадського руху "Правий сектор" Олександр Музичко отримав 5 вогнепальних поранень під час затримання міліцією в ніч на 25 березня. Раніше проти Музичка були відкриті провадження за хуліганство і погрози насильством щодо правоохоронця.

  Попередній матеріал
  Тральщик "Черкаси" – досі під українським прапором
  Наступний матеріал
  У Мінську відпускають активістів затриманих під час святкування Дня Волі
  Теги:
  Loading...