Рішення за позовом до Мінкульту щодо Гостиного двору оголосять до 19 квітня

  До 19 квітня мають оголосити рішення щодо бездіяльності Міністерства культури про виключення Гостиного двору з переліку пам`яток національного значення.

  Розгляд справи по суті в окружному адмінсуді столиці закінчився. Раніше представники громадських організацій поскаржились на уряд - мовляв, той діяв безвідповідально. Рішення, що історична будівля на Подолі втратила свій захисний статус, чиновники винесли аби дозволити забудовнику створити на місці Гостиного двору торговельний центр. На порушення закону вказують неточності у документах, поданих до Кабміну, наполягають активісти. Кажуть, підтвердити це могли б мистецтвознавча та будівельна експертизи. Провести їх позивачі наполягали на останньому засіданні, але суддя відмовив. Представники Міністерства культури від коментарів відмовляються.

  Марина Соловйова, представник позивачів: "Були надані в поданні неправдиві відомості стосовно Гостиного двору, і це дуже важлива річ. Тобто, на такому рівні Міністерство культури подає документи на виключення Гостиного двору із пам`яток архітектури і наводить невірні відомості - порушення процедури, введення в оману Кабмін".

  Попередній матеріал
  На Хрещатику висаджують каштани нового хворобостійкого сорту [відео]
  Наступний матеріал
  Висновок щодо причин аварії ракети "Зеніт" оголосять у квітні
  Теги:
  Loading...