Рятувальники провели навчання в рамках підготовки до Євро-2012

  Сорок людей постраждали через вибух на стадіоні у Києві. Це - легенда навчань рятувальних робіт у рамках підготовки до проведення Євро-2012. Лікарі уперше змоделювали ситуацію надання потерпілим допомоги на всіх етапах - від місця інциденту до шпиталізації поранених.

  Це не ранкова зарядка - а імітація вибуху на стадіоні. За легендою, у зоні перебування футбольних фанів стався вибух з використанням невідомої небезпечної речовини. Постраждали сорок осіб. Не встигли вони попадати, як уже чути сирени швидкої.

  Дарма що поранені волають по допомогу - лікарі до них не поспішають. Вони відгороджують зону зараження та кличуть тих, хто може пересуватися самостійно.

  Після швидкого огляду поранених заносять до наметів знезараження. Там їх обробляють хімічними засобами, потому несуть до майданчика медичного сортування. Постраждалих розподіляють за ступенем отриманих травм.

  На чорному майданчику тільки одна жертва - безіменний манекен, який за легендою втратив забагато крові. Спостерігачі цією втратою незадоволені.

  Після надання невідкладної допомоги після умовного теракту усіх потерпілих розвозять по лікарнях.

  Організатори заходу кажуть, що до Євро-2012 такі навчання слід проводити частіше, щоби навчити лікарів працювати за надзвичайних умов.

  Азад Сафаров, Максим Петраков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Футбольну федерацію Боснії і Герцеговини виключили з ФІФА і УЄФА
  Наступний матеріал
  Міжнародний суд ООН у Гаазі відхилив позов Грузії до Росії
  Теги: