5.ua

Рятувальники доставили 45 тонн гуманітарної допомоги на Луганщину

  Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України доставили для мешканців Луганщини три вантажівки з гуманітарною допомогою: продукти харчування (консерви, печиво, кава, чай, згущене молоко), медичні засоби, електрогенератори, дитячі ковдри та постільну білизну. Про це 6 жовтня повідомила прес-служба рятувальників.


  Загалом, було доставлено більше 45 тонн гуманітарного вантажу. Цю допомогу співробітники ДСНС України доправили до міста Сєверодонецьк і передали Луганській ОДА, яка в подальшому розподілить цей гуманітарний вантаж серед населення.

  "Ця допомога є першим траншем від рятувальників, і була придбана на кошти, виділені Урядом для забезпечення першочергових потреб людей. Вантажівки з продуктами харчування та речами першої необхідності були зібрані рятувальниками у Полтаві (2 вантажівки) та Києві (1 вантажівка). Таким чином полтавські та київські рятувальники доставили на Луганщину понад 45 тонн гуманітарної допомоги", - повідомили у  ДСНС.

  Нагадаємо, що у серпні цього року було прийнято Розпорядження Кабінету Міністрів України № 715-р "Про виділення коштів на придбання товарів першої необхідності для населення, яке проживає на територіях проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях", відповідно до якого Державній службі України з надзвичайних ситуацій із держбюджету виділено 10 млн. грн. для забезпечення першочергових потреб людей.

  Раніше повідомлялось, що у Луганськ, з п'ятої спроби, вдалося доставити гуманітарну допомогу, яку збирали у Києві, Харкові та Дніпропетровську.  Також писали, що загалом полтавські рятувальники відправили на Донбас уже більше сотні тонн гуманітарної допомоги.

  Нагадаємо, Німеччина вже надає гуманітарну допомогу мешканцям Сходу України, що опинилися у скрутних умовах внаслідок бойових дій на Донбасі.
  Попередній матеріал
  Жертвами вибуху у Грозному стали п'ятеро поліцейських
  Наступний матеріал
  У Мексиці знайдено масове поховання жертв злочинців
  Теги:
  Loading...