Результати ЗНО з іноземних мов цього року - невисокі

  Цьогорічні результати ЗНО з іноземних мов в українських абітурієнтів невисокі. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, пише


  "З іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської у 2014 році) з 69300 абітурієнтів, які склали тест з іноземної мови, 87 людей правильно виконали усі завдання тесту. Результат 200 балів отримали 100 абітурієнтів, при цьому 12% не подолали рубіж у 124 бали", - розповів директор Центру Ігор Лікарчук.

  Він зазначив, що серед 84 найкращих абітурієнтів - 24 з київських шкіл, 20 - зі Львова та області, 8 - з Хмельницької області, 6 - з Харківської, 4 - з Рівненської, по троє - з Сумської та Полтавської. При цьому у Київській, Кіровоградській, Тернопільській, Херсонській та Чернівецькій областях немає жодного абітурієнта, який би правильно виконав усі тестові завдання.

  За його словами, із 87 найуспішніших абітурієнтів немає жодного випускника сільської школи.

  Також він повідомив, що цього року немає жодного абітурієнта, який би правильно виконав усі завдання із французької та іспанської мови, з німецької мови - лише 11 людей.

  "Попереднє керівництво міністерства освіти говорило про реформу вивчення іноземних мов, запровадили вивчення іноземної мови з другого класу, другої іноземної мови - з п'ятого класу, але реформ немає. Результати, які є цього року, практично нічим не відрізняються від результатів минулих років", - констатував Лікарчук.
  Попередній матеріал
  Пустир у центрі столиці стане сквером на честь Небесної сотні
  Наступний матеріал
  Україна зняла заборону на імпорт польської свинини