"Репортери без кордонів" здивовані результатами слідства у справі Ґонґадзе

  Міжнародна організація "Репортери без кордонів" здивована тим, що слідство не встановило мотивів колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, який за версією Генпрокуратури, віддав наказ убити Георгія Ґонґадзе. "Репортери без кордонів" вказують також, що слідство спиралося переважно на свідченнях колишнього начальника кримінальної розвідки Олексія Пукача - безпосереднього виконавця злочину.
  Так само слабкою вважає версію ГПУ про те, Кравченко був єдиним ініціатором убивства Ґонґадзе - і Валентина Теличенко -  адвокат вдови Георгія Ґонґадзе - Мирослави.

  Сьогодні виповнюється 10-ть років з дня зникнення журналіста Георгія Ґонґадзе. 16 вересня його викрали дорогою додому. За фактом зникнення Ґонґадзе порушили кримінальну справу.
  2 листопада у Таращанському лісі знайшли тіло з відтятою головою, яке після довгих експертиз було визнане тілом Ґонґадзе. 
  У березні 2005-го головного фігуранта у справі - екс-керівника МВС Юрія Кравченка знайшли мертвим у власному будинку, - того дня він мав давати свідчення. Слідство зробило висновок про самогубство, хоча тіло мало два кульових поранення у голову.

  Цього тижня Генпрокуратура назвала Кравченка єдиним замовником убивства Георгія Ґонґадзе.

  Попередній матеріал
  Суд заборонив меру Миколаєва виступати російською мовою
  Наступний матеріал
  КС доукомплектовали вихідцями зі сходу
  Теги: