"Репортери без кордонів" заявляють про факти цензури в Україні

  "Репортери без кордонів" заявляють про факти цензури в Україні. Місія організації, що прибула в понеділок, сьогодні оприлюднила свій вердикт.

  На переконання "Репортерів без кордонів" в Україні існують так звані закриті теми, тобто ті, які складно висвітлювати журналістам. Окрім того, зауважують надто тісний зв`язок медіавласників із владою і складні умови праці регіональних журналістів. Висновки організація робила на підставі спілкування із самими журналістами та представниками паралментської слідчої комісії із вивчення фактів тиску на пресу. Репортери без кордонів не виключають свого ще одного візиту для спілкування із Президентом.  Його вони закликали виступити публічно  на підтримку свободи слова.

  Жан-Франсуа Жульяр: "Ми стурбовані погіршенням свободи слова в Україні, але все не так погано як могло бути. Бути незалежним журналістом в Україні все важче і важче. Багато журналістів нам розповідали, що перебувають під тиском. Вони не мають можливості висвітлювати певні теми, зокрема не можуть критикувати владу".

  Репортери без кордонів стурбовані і ситуацію 5 каналом та ТВі. Медіазахисники закликають владу не втручатися у діяльність телекомпаній, а також -  провести прозорий конкурс на розподіл частот. Своєю чергою, представник 5 каналу передав організації відкритого листа із проханням не залишати без уваги ситуацію в Україні.

  Попередній матеріал
  Зростає кількість жертв повеней у Китаї
  Наступний матеріал
  ЦВК не встигне до початку місцевих виборів уточнити дані реєстру виборців
  Теги: