Репортаж про священника-гітариста з Тернопільщини

  Зранку - на службу до церкви, увечері - з гітарою на концерт. Це будні священика з Тернопільщини, який написав кілька сотень пісень, і виконує їх для парафіян на зібраннях любителів музики.

  Панотець Василь Брона із села Велика Березовиця під Тернополем музику любить змалечку - ще школярем учився грати на акордеоні. Після закінчення духовної семінарії - самотужки освоїв гітару, почав писати музику на слова свого колеги - теж священика. У їхньому доробку - близько чотирьохсот пісень. Отець Василь уже записав кілька дисків. Каже - найбільше його хвилює тема поневірянь земляків-заробітчан, які виїхали до інших країн.

  Сам панотець бував за кордоном як прочанин. Там спілкувався з українськими заробітчанами. Каже - намагається донести до земляків, що жодні гроші не можуть замінити родини і рідної землі. І попри те, що  виховує чотирьох дітей, отець встигає служити в церкві та давати імпровізовані концерти для парафіян.

  Старша дочка священика навчається у музичній школі гри на фортепіано, а менші діти - із задоволенням підспівують батькові. 

  Ольга Гуйван, Сергій Русаков, Тернопіль, 5 канал


  Попередній матеріал
  Португалія може опинитися на межі банкрутства
  Наступний матеріал
  Луганські білборди зі Сталіним облили червоною фарбою
  Теги: