YouTube / NASV Media Group

Рекордний #22PushUpChallenge: 700 курсантів та офіцерів академії Сагайдачного відтискалися на плацу – відео

В Україні флешмоб проводять на підтримку ветеранів АТО

Понад 700 військовослужбовців Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного 24 січня 2017 року взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів – учасників збройних конфліктів #22PushUpChallenge. Про це повідомила в середу прес-служба Міноборони.

"Прийнявши виклик від своїх колег з Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, 22 віджимання від землі в єдиному пориві на стройовому плацу виконали понад 700 вихованців та офіцерів навчального закладу. На сьогодні це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед всіх, хто долучався до #22PushUpChallenge в нашій країні", – йдеться в повідомленні.

Своєю участю у цій акції майбутні офіцери та їхні наставники, як й інші учасники флешмобу, намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій і, насамперед, тих, хто захищав та захищає Батьківщину на сході України.

Зауважимо, колектив Національної академії сухопутних військ передав естафету особовому складу Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

Як повідомляв 5.ua, начальник Генштабу ЗСУ прийняв естафету 22PushupChallenge і віджався посеред кабінету. 

Попередній матеріал
Засідання Кабінету міністрів України – відео
Наступний матеріал
КМДА відмовилася продовжувати контракт з "Київенерго"
Теги:
Loading...

#22PushupChallenge на підтримку воїнів АТО набирає обертів

В Україні встановлено новий рекорд з віджимання

Чеський митець змусив автобус робити віджимання від підлоги