Реклама цигарок зникне вже у вересні

  Реклама цигарок зникне вже у вересні. Саме тоді набуде чинності закон, підписаний напередодні Президентом. Документ забороняє реламу тютюну не лише на телебаченні та радіо, а й у друкованих виданнях та пунктах продажу.

  Зображення сигарет та процесу куріння не можна буде використовувати і в рекламі будь-яких інших товарів та послуг. Каратимуть тютюнові компанії також за спонсорство. У разі порушення закону - організаціям загрожує штраф від тридцяти до п`ятдесяти тисяч гривень за кожен факт реклами. За словами громадських активістів, такі обмеження суттєво скоротять рівень споживання тютюну та захистять здоров`я молоді. Адже нині в Україні близько 11-ти мільйонів курців.

  Андрій Шевченко, народний депутат, "БЮТ-Батьківщина": "Кожен із нас знає, що зараз підеш в супермаркет і ти бачиш величезні рекламні щити, які пропагують сигарети і процес паління. Інформація про сигарети в місцях продажу буде обмежена до графічної інформації, розміром 40 на 50 см".

  Ганна Гопко, громадський активіст: "Все це дозволить в Україні зменшити кількість курців на 6%. Зважаючи на те, що за останніми даними Київського міжнародного інституту соціології та Бюро ВООЗ, в Україні 11 млн курців, зменшення на 6% - це десятки тисяч врятованних життів завдяки такому заходу, як заборона реклами тютюну".

  Попередній матеріал
  Землетрус в Японії
  Наступний матеріал
  Трагічні події в Афганістані не зупинять боротьбу США з екстремістами Талібану
  Теги: