5.ua

Регіоналів чомусь дуже образили фото побитих журналістів [відео]

  Журналісти наголосили: за час протистоянь на Грушевського травми отримали 42 працівника ЗМІ. Серед них – як українці, так і представники закордонних медіа. Один із постраждалих від рук силовиків – працівник радіо «Свобода» Дмитро Баркар – прокоментував подробиці свого побиття. За його словами, беркутівці завдали йому та іншим журналістам травм цілком свідомо. Водночас, депутати від провладної сили чомусь вирішили, що мета акції зі світлинами побитих – особисті образи, тож після нетривалого спілкування залишили медійників.

  Дмитро Баркар, журналіст, «Радіо Свобода»: «Я не знаю жодного конфлікту в світі, ані революцій, ані військових дій, де за такий короткий проміжок часу постраждало понад 4 десятки журналістів. Під час побиття на мені була каска з написом "Преса", яку бачили, але яку зняли, оскільки по шолому бити незручно, набагато зручніше по голові».

  Журналіст: «Ви відчуваєте відповідальність за те, що бачите на цих фотографіях?»

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: «Я не можу говорити про відсутність моєї відповідальності і тому все буду робити, щоб ми врегулювали цю ситуацію мирним шляхом».

  Олена Бондаренко, народний депутат, Партія регіонів: «Журналисты умирают везде и повсюду, к сожалению, этот счет не закрыт. Если вы сейчас собираетесь прилюдно оскорблять меня, унижать – у меня есть право уйти. Я просто попрошу расчистить мне проход и уйду на свое рабочее место. До свидания! Научитесь общаться с политиками, научитесь! Потому что ваше бытовое хамство уже всем надоело!»

  Попередній матеріал
  Євродепутат побував на позачерговій сесії ВРУ
  Наступний матеріал
  Протестувальники прибирають сніг на Грушевського [відео]
  Теги:
  Loading...