wartime.org.ua

Звільнення заручників: в якому стані нині колишні бранці терористів

Лікування і досі проходять 14 осіб, які перебували в заручниках в ОРДЛО

12 військових, яких наприкінці грудня звільнили з полону терористів, досі проходять реабілітацію у Головному військовому госпіталі в Києві. Ще двоє звільнених цивільних відновлюються у лікарні Феофанія. Про це повідомила керівник Офісу уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарецька.

"У шпиталі залишається 12 осіб, які отримують медичну і психологічну допомогу. У Феофанії на лікуванні перебуває дві особи. Це ті, хто має медичні покази для лікування. Я не називатиму прізвищ, але в обох випадках є медичні покази і в комплексі з цим надається стоматологічна допомога", – коментує Наталія Зарецька.

"Станом на сьогодні перший етап постізоляційної реабілітаційної допомоги завершено. Чи зробили ми все, що хотіли? Ні, ми хотіли зробити, безумовно, набагато більше", – додала вона. 

Як відомо, масштабний обмін заручниками відбувся 27 грудня 2017 року. Бойовики передали 73 особи в обмін на 233 засуджених. Серед звільнених – 32 військових, решта – цивільні. Ще одного військовослужбовця визволили 24 січня.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вдома: Як зустрічали звільнених з ОРДЛО заручників у "Борисполі" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Оборудка нардепів "Опоблоку": яке рішення суд ухвалив щодо Копійки
Наступний матеріал
Крали бронзові бюсти: в Чернігові затримали горе-"бізнесменів"
Loading...