5.ua

Расмуссен чекає на продовження співпраці НАТО з новим президентом України

  Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен привітав народ України з президентськими виборами та заявив, що з нетерпінням чекає на продовження співпраці Альянсу з новим президентом України. 


  Про це йдеться в офіційній заяві Расмуссена, розміщеній на сайті НАТО, повідомляє УНІАН.

  "Я вітаю народ України, який мирно скористався своїм правом голосу на президентських виборах у неділю. Він показав свою відданість свободі і демократії для визначення свого майбутнього", - заявив він.

  "Я висловлюю вдячність за значні зусилля української влади з організації виборів по всій країні. Незважаючи на кримінальне насильство, залякування та провокації з боку проросійських сепаратистів, які намагалися завадити народу України здійснити своє демократичне право, вибори були визнані міжнародними спостерігачами в значній мірі у відповідності з міжнародними зобов`язаннями і поваги до основоположних свобод", - зауважив генсек НАТО.

  "НАТО віддані нашому особливому партнерству з Україною. Ми з нетерпінням чекаємо продовження нашої співпраці з новим президентом, і ми будемо продовжувати підтримувати зусилля з пошуку мирного врегулювання цієї кризи", - наголосив Расмуссен.

  За його словами, "союзники по НАТО не визнають незаконну анексію Росією Криму. НАТО підтримує суверенітет України, незалежність і територіальну цілісність, а також право українського народу самому визначати своє майбутнє, без втручання ззовні".
  Попередній матеріал
  У Слов'янську звільнили з полону в.о. начальника міської міліції
  Наступний матеріал
  Порошенко планує залишити Яценюка на посаді прем’єра