molbuk.ua

В Раді хочуть заборонити показ фільмів про російських військових

  Народний депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький зареєстрував у Верховній Раді проект закону про внесення змін до деяких законів щодо захисту інформаційного телерадіопростору України.


  Текст законопроекту (№4443а) розміщено на сайті парламенту, передає УНІАН.

  Так, зокрема, Закон України "Про кінематографію" передбачається доповнити статтею 151 "Розповсюдження і демонстрування фільмів, в яких міститься популяризація деяких органів держави-окупанта та популяризуються цінності кримінальної субкультури".

  Згідно зі статтею, будь-яке розповсюдження (показ) в Україні будь-яких фільмів (аудіовізуальних творів), в яких міститься популяризація, агітація, пропаганда тощо будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших збройних, військових чи силових формувань держави-окупанта, а також в яких популяризуються цінності кримінальної субкультури, заборонено.

  Розповсюдження (показ) будь-яких фільмів, зазначених в частині першій цієї статті закону, тягне за собою накладення на відповідних суб'єктів, що здійснюють таке розповсюдження, штрафу в розмірі від 10 до 50 мінімальних заробітних плат на кожен випадок такого розповсюдження (показу).

  Рішення про накладення штрафу приймає центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії. Порядок накладення штрафів за порушення законодавства про кінематографію затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері кінематографії. Штраф сплачується до державного бюджету України порушником добровільно.

  У випадку, якщо впродовж 30 днів від дати винесення рішення про накладення штрафу, штраф не був сплачений порушником добровільно, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії, звертається до суду з відповідним позовом.
  Попередній матеріал
  Президент посмертно нагородив Березового орденом "За мужність"
  Наступний матеріал
  Президент пропонує звільнити від оподаткування волонтерську допомогу на потреби АТО
  Loading...