Верховна Рада corruptua.org

Рада безкоштовно передала гуртожитки територіальним громадам

  Рада схвалила передачу гуртожитків у власність територіальних громад на безкомпенсаційній основі

  Гуртожитки державної форми власності передаються у власність територіальних громад на безкомпенсаційній основі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Це передбачено законом про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються уточнення сфери застосування та удосконалення окремих положень передачі гуртожитків у власність територіальних громад і забезпечення реалізації житлових прав законними мешканцями гуртожитків. За відповідний документ у середу проголосували 252 народні депутати.

  Закон також передбачає, що гуртожитки, включені до статутних капіталів товариств, передаються у власність територіальних громад відповідно до закону одним із таких способів: на безкомпенсаційній основі гуртожитки передаються за згодою власника гуртожитку - за її рішенням; без згоди власника гуртожитку - за рішенням суду.

  Відповідно до закону, після передачі гуртожитків у комунальну власність законним жителям таких гуртожитків видають спеціальні ордери на право вселення на житлову площу в гуртожитках і складають договори найму житлового приміщення в гуртожитку, а іншим громадянам, які проживають у таких гуртожитках, можуть надавати дозвіл на проживання в гуртожитку відповідно до Цивільного кодексу України та складати договір найму (оренди житла) в житловому приміщенні в гуртожитку.

  З повним текстом закону можна ознайомитися на сайті Верховної Ради.

  Попередній матеріал
  Окупанти планують активізувати бойові дії напередодні 9 травня - ГУР
  Наступний матеріал
  Росія виграла у ЮКОС справу про виплату $50 млрд – ЗМІ
  Теги:
  Loading...
  У Києві суд повернув у власність громади земельну ділянку вартістю понад 700 тисяч гривень

  У Києві суд повернув у власність громади земельну ділянку вартістю понад 700 тисяч гривень

  Дитячий оздоровчий табір на узбережжі Чорного моря повернули у державну власність

  Дитячий оздоровчий табір на узбережжі Чорного моря повернули у державну власність