Питання режиму розгляду справи Пукача відклали ще на тиждень

  Іще на тиждень Печерський райсуд відклав рішення щодо режиму розгляду справи екс-генерала МВС Олексія Пукача. Нині слухання відбуваються у закритому режимі, оскільки деякі матеріали справи містять державну таємницю. Пукача звинувачують у вбивстві Георгія Гонгадзе. Зробити справу публічною наполягає адвокат вдови журналіста, Валентина Теличенко.
  Щоби визначитися, чи можна пускати на слухання журналістів та інших охочих, суд запросив додаткову інформацію у ГПУ. Зокрема, про перебіг слідства у справах Юрія Кравченка та щодо встановлення замовників убивства Георгія Гонгадзе. Авдокат упевнена - для ухвалення рішення про відкритий розгляд в суду є достатньо інформації.

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Ґонґадзе: "В Україні немає жодного прецеденту, щоби розслідування іншої частини кримінальної справи було підставою для закриття кримінального процесу. Сподіваюся, що суд зробить правильний висновок та визначить такий режим слухання справи, який буде передбачати збереження державної таємниці при розгляді окремих фрагментів при розгляді справи в закритому режимі, а все решта буде, до вимог європейських стандартів, слухатися у відкритому режимі".
  Попередній матеріал
  В Австралії за 700 метрів від пляжу виявили зграю акул
  Наступний матеріал
  В Абхазії відбулись парламентські вибори
  Теги: