5.ua

Путіну передали звернення від жінок і молоді Майдану

  Молодь та жінки Майдану вийшли до російського посольства у Києві із закликом до миру. Жінки написали звернення до президента Росії Володимира Путіна з вимогою вивести війська з території України.

  Мітингарі наголосили – у країні немає міжнаціональних конфліктів, які б не можна було вирішити мирним шляхом. Під зверненням за три дні підписалися більше шести тисяч громадян. Згодом до жінок із таким самим зверненням долучилися представники молодіжних громадських організацій. З посольства до людей ніхто не вийшов.

  Протестувальниця: «Никто не отвечает, видите – я уже два раза нажала кнопочку».

  Станіслав Куценко, голова Української студентської спілки: «Молодь ніколи не стане у криваву боротьбу із своїм братнім народом із Росії».

  Валентина, учасниця акції: «Володимир Володимирович, щоб він забрав ці війська вивів, щоб кораблі свої з моря забрав, щоб не було цього страхіття і не було кровопролиття».

  Назар Руденко, співробітник охорони російського посольства: «Останнім часом звертаються до співробітників посольства, а вони не відповідають. Звертаються різні громадяни як Росії, так і України, тому що у всіх родичі як у Криму, так і в Росії, і одне питання – щоб був мир».

  Попередній матеріал
  Яценюк готовий до переговорів з Росією та їде за підтримкою в США
  Наступний матеріал
  Польський прем’єр обіцяє санкції ЄС проти Росії уже з понеділка
  Теги:
  Loading...