Фото politota.d3.ru

Путін викликає в українців ненависть і презирство - опитування

  Найчастіше президент Російської Федерацій Володимир Путін викликає в українців ненависть (41%), презирство (34%) та роздратування (20%).


  6% опитаних поважають Путіна, тоді як 4% відчувають до нього співчуття. Лише 3% бояться Володимира Путіна. 15% респондентів відповіли, що не мають до президента Путіна жодних почуттів.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією GFK.

  Молодь у віці 16-19 років та люди похилого віку (від 60 років) найчастіше за інших відповідали, що Володимир Путін викликає в них почуття ненависті (47% та 46% відповідно). Водночас найбільш байдужими до російського президента виявилися респонденти у віці 20-29 років (22% відповіли, що не мають жодних почуттів до нього).

  Українці з середнім рівнем доходу частіше за інших обирали варіант відповіді "ненависть" (48% проти 38% у респондентів з низьким рівнем доходу та 32% з високим) та рідше за інших – варіант "повага" (3% проти 7% у респондентів з низьким рівнем доходу та 8% з високим).

  Щодо регіональних особливостей, то мешканці східного регіону традиційно з більшою повагою ставлять до Путіна (20%). Водночас у цьому регіоні зафіксована найбільша частка опитаних, які ставляться до нього байдуже (24%).

  Опитування проводилося в межах Регулярного дослідження електоральних настроїв населення на основі Омнібусу GfK Ukraine протягом 4-18 вересня 2014 року. Загальна вибірка опитування складає 1 тис. респондентів у віці старше 16 років на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю. Респонденти мали можливість обрати кілька варіантів відповіді. Максимальна похибка – 3,1%.
  Попередній матеріал
  Бойовики обстріляли передмістя Маріуполя - 7 загиблих
  Наступний матеріал
  ООН та ЄС збільшили допомогу Донбасу
  Теги:
  Loading...