Путін спробує загарбати Херсонщину - Куніцин

  За час перемир’я Україна має підготуватися до відбиття можливих російських атак, зокрема і з боку окупованої Кримської автономії. Про це в ефірі "5-го каналу" заявив Сергій Куніцин, радник Президента України.


  З його слів, у районах, що межують із Херсонщиною, росіяни вже накопичили значне військове угрупування. "В районі Красноперекопська і Армянська формується бригада збройних сил РФ – сотні танків, БМП, "Градів" та іншого", – каже посадовець.

  Сергій Куніцин пояснює агресивні дії окупантів так: "В Херсонській області знаходиться, по суті, кровоносна система Криму. В районі Каховського водосховища зазвичай, в листопаді місяці, зазвичай шлюзи закриваються і в Криму є проблема з водопостачанням, з енергопостачанням, з газопостачанням. У Росії проглядається три плани: перше – на Херсонщині захопити кровоносну систему водопостачання, газопостачання та електропостачання; друге – це відсікти Україну від Азовського моря через Маріуполь, Бердянськ та Мелітополь; третє – йде перегрупування російських військ".

  Радник Президента вважає, що Україна повинна використати перемир'я, щоб озброїти територіальні батальйони та Нацгвардію важким озброєнням.

  Такий же прогноз – осіннього наступу путінської армії з метою захоплення сухопутного коридору до Криму – оголосив в ефірі "5 каналу" і екс-голова ДК "Укрспецекспорт" Сергій Бондарчук.

  Попередній матеріал
  Уряд Словаччини надав гуманітарну допомогу українським військовим
  Наступний матеріал
  Курс американської валюти відносно рубля встановив ще одни рекорд