5.ua

Пшонка заявив про комплексні реформи прокурорсько-слідчих підрозділів [відео]

  Про комплексні реформи прокурорсько-слідчих підрозділів та головного слідчого управління, заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка. За його головування відбулося засідання колегії на якій обговорили зміни в державному органі.

  Пшонка наголосив, що з ухваленням нового Кримінального процесуального кодексу прокуратура має 5 років на реформування власних функцій слідства. Тож зараз вже затвердили ліквідацію головного слідчого управління. Замість нього вирішили створити головне управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури.

  Віктор Пшонка, генеральний прокурор України: «З прийняттям Кримінального процесуального кодексу визначено чіткі часові межі остаточної реформи слідства в прокуратурі – не більше п’яти років з дня набуття ним чинності. До того часу прокуратура продовжуватиме виконувати свою функцію. Однак зараз мене турбує дещо інша проблема – ефективність прокурорського слідства і відповідність його системи кримінальному процесуальному законодавству».

  Попередній матеріал
  Американські ЗМІ оприлюднили нові подробиці щодо винуватиці стрілянини у Вашингтоні
  Наступний матеріал
  Гримчак заявив, що влада робить вигляд ніби ліквідувала підрозділ про політичні справи [відео]
  Теги:
  Loading...