Пшонка: Ющенко не зацікавлений у розслідуванні справи про своє отруєння

  Віктор Ющенко не зацікавлений у розслідуванні справи про своє отруєння, вважає генпрокурор Віктор Пшонка. Колишній президент, за його словами ухиляється від слідчих дій.
  Нагадаємо, сам Ющенко погодився повторно здати кров на прохання Генпрокуратури лише тоді, коли йому пояснять, чому правоохоронці не вірять в результати попередніх міжнародних експертиз.

  Віктор Пшонка, генеральний прокурор України: "Скажу відверто, є реальні проблеми по розслідуванню цієї кримінальної справи. І більші проблеми є з проведенням слідчих дій з Ющенком. Немає його активності і - ми вбачаємо - зацікавленності, щоб об`єктивно розслідувалася ця кримінальна справа. Підтверджую те, що він декілька разів запрошуався на слідчі дії в прокуратуру, але не з`являвся".

  Представляючи нового обласного поркурора у Вінниці, Віктор Пшонка прокоментував декілька резонансних справ. Так, він підтвердив порушення кримінальної справи проти екс-голови НАК "Натофтогаз" Олега Дубини стосовно газових угод з Росією від січня 2009. Також Пшонка пообіцяв закінчити слідство проти Леоніда Кучми до наступного тижня, і не виключив реанімування справи проти Миколи Мельниченка. 

  Попередній матеріал
  ГПУ порушила кримінальну справу проти екс-голови "Нафтогазу"
  Наступний матеріал
  23 квітня НБУ почне повертати вклади "Родовід-банку"
  Теги: