Пшонка відмовився розслідувати факт підкупу депутатів ВРУ

  Підкуп депутатів не стосується процесуальної діяльності Генпрокуратури, це моральне питання. Так вважає Віктор Пшонка. Генпрокурор заявив, що його підлеглі не розлідуватимуть історію із Романом Забзалюком.

  За його словами, до правоохоронців з цього приводу звернулися сам БЮТівець, а також голова Верховної Ради Володимир Литин та лідер парламентської групи "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков.

  Віктор Пшонка, генеральний прокурор України: "Це не процесуальна діяльність Генеральної прокуратури, це моральне питання по поверненню боргу, кому там для чого давав, по оскарженню якихось питань, питання по наклепу – по цим питанням досудового слідства не проводиться, тому суб’єкти цього звернення можуть звернутися до суду і вирішувати там ці питання. В юридичній площині, в процесуальному характері, Генеральна прокуратура цим питанням займатися не буде. Це не предмет розгляду Генеральної прокуратури".

  Нагадаємо, минулого тижня Забзалюк оприлюднив подробиці того, як його вербували для роботи на владу. За вихід із опозиції йому нібито заплатили 450 тисяч доларів і запропонували щомісячну зарплату 25 тисяч. Свої розмови з Рибаковим, який займався вербуванням, БЮТівець записував на телефон. З оприлюднених плівок випливає, що Президент не лише в курсі про підкуп, але й особисто дає дорученням вербувальникам. Рибаков заявив, що давав гроші - дещо меншу суму - Забзалюку на лікування, а не з метою підкупу.

  Попередній матеріал
  Президент Німеччини пішов у відставку через звинувачення у корупції
  Наступний матеріал
  Міністр культури Греції подав у відставку через пограбування музею
  Теги: