Пшонка: розслідування справи Кучми завершать наступного тижня

  Генпрокуратура готова звинуватити Леоніда Кучму вже наступного тижня, слідство майже завершене. Про це заявив генпрокурор Віктор Пшонка у Вінниці, де він представив нового обласного прокурора. Слідство у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе буде продовжуватися, навіть коли Кучмі висунуть звинувачення, заявив Генпрокурор.

  Голова Верховної Ради Володимир Литвин - свідок у справі проти екс-президента. За словами Пшонки, допитувалися усі посадові особи, які на момент зникнення журналіста володіли інформацією. Генпрокурор також не виключив реанімування кримінальної справи проти майора Миколи Мельниченка. Справа стосується незаконного просолуховування кабінету президента. Вона була закрита генпрокурором Святославом Піскуном у 2005-му році.

  Тим часом, суд за позовом Литвина проти майора Миколи Мельниченка перенесений на прохання самого екс-офіцера державної охорони. Сторона Мельниченка подала клопотання, щоби розгляд відбувався у Васильківському міскьрайонному суді Київщини - у тому районі прописаний колишній службіст. Сторона Литвина наполягає на розгляді в Деснянському суді Києва або ж на перенесенні до  Печерського. Принаймні, так стверджує адвокат Мельниченка. Литвин, за його інформацією, зараз лікується у "Феофанії". Спікер судиться із майором, звинувачуючи його в поширенні недостовірної інформації.

  Попередній матеріал
  СБУ провела обшуки в управлінні екології КМДА
  Наступний матеріал
  ГПУ порушила кримінальну справу проти екс-голови "Нафтогазу"
  Теги:
  Loading...