Пшонка: Харківського суддю та його родину вбили через колекцію монет [відео]

  Харківського суддю та його родину вбили через колекцію монет. Це головна версія правоохоронців, - заявив сьогодні на нараді в Харкові генпрокурор.

  Раніше версій було п`ять - борг пасинка, вбивство - аби залякати інших суддів, навіть така, що вбили родину сатаністи, адже син судді та його дружина захоплювалися окультизмом. Ці версії були опрацьовані та відкинуті. Загалом справа Трофимова містить 180-т томів, опитано 15-ть тисяч людей, призначено 236-ть експертиз. Утім, голови вбитих так і не знайшли, тіла родичам для поховання не передали, вбивць - досі не знайшли. Нагада'vj, обезголовлені тіла - судді, його дружини, сина та цивільної дружини сина - знайшли місяць тому на квартирі Володимbра Трофимова. За допомогу у розкритті злочину харківська міліція обіцяє винагороду - 200 тисяч гривень.  

  Віктор Пшонка, Генеральний прокурор України: "Із двух більше буде працювати і буде  підтверджуватися версія - вбивство скоєне з метою заволодіння майном потерпілого. Тема - колекціонування монет".

  Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ України: "Тільки допитаних було бьільше 15 тисяч осіб. Більше 5 тисяч відпрацьовано людей, які з різних психічних захворювань, наркомани. Оглядалися усі відеокамери, які знаходились в районі помешкання Володимира Трофимова, загиблого. І решта інших". 

  Попередній матеріал
  Вибух пролунав у центрі Тель-Авіва
  Наступний матеріал
  Податкова розсилатиме українцям повідомлення про необхідність сплатити податок на нерухомість [відео]
  Теги:
  Loading...