Віталій Глуховеря
Віталій Глуховеря dduvs.in.ua

Призначено нового начальника Нацполіції в Дніпропетровській області

Начальником Нацполіції у Дніпропетровській області стане Віталій Глуховеря, який раніше обіймав посаду начальника Дніпровського інституту внутрішніх справ і знає обстановку в області

У Дніпрі представили нового начальника обласного УВС. Про це повідомив народний депутат від Народного фронту Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

За даними Геращенка, новий начальник Дніпропетровського обласного УВС стане Віталій Глуховеря, який раніше обіймав посаду начальника Дніпровського інституту внутрішніх справ і добре знає обстановку в області.

"Заступником начальника поліції області з питань громадської безпеки стане доброволець, боєць батальйону "Дніпро-1", начальник патрульної поліції Дніпра, старший лейтенант Володимир Богоніс, який за три роки пройшов шлях від рядового добровольця до свого сьогоднішнього високого призначення", – додав депутат.

Він зазначив, що всі обставини порушення закону співробітниками поліції під час подій 9 травня будуть перевірені спеціальною комісією на чолі з начальником Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції полковником Євгеном Ковалем.

"Глава Національної поліції Сергій Князєв також оголосив про відсторонення від своїх обов'язків начальника Мелітопольської поліції за порушення, допущені під час охорони громадського порядку 9 травня, аналогічні подіям у Дніпрі", – зазначив Геращенко.

Попередній матеріал
"Антонов" домовився про спільне виробництво сучасних дронів з Туреччиною
Наступний матеріал
"Припливли": Правоохоронці затримали злочинців, які незаконно переплавляли моряків у Крим
Loading...