peoplesproject.com

Українському бійцю рятують руку за унікальною методикою

За словами волонтерів, на складний та тривалий курс лікування військовослужбовця було зібрано понад 600 тис. грн народних пожертв

Пораненому бійцеві Євгену зробили чергову операцію, у процесі якої пришили руку до живота. Складна пластична операція називається "італійською пластикою". Про це повідомляє Всеукраїнський центр волонтерів People's Project.

peoplesproject.com

Волонтери повідомляють, що після завершення цього етапу почнеться основне лікування лівої руки Євгена: зону ураження кістки заповнять клітинними матеріалами, що сформують нову кісткову тканину. Зробити це зараз ще не можна – спотворені м'які тканини не дадуть вивести кістки у правильне фізіологічне положення.

За словами волонтерів на складний та тривалий курс лікування бійця було зібрано понад 600 тис. грн народних пожертв.

peoplesproject.com

Також волонтери повідомили, що раніше "італійську пластику", яку розробила й впровадила італійська школа пластичної хірургії, застосовували для відновлення втраченого носа. Клапоть тканин висікали з руки і, разом з кінцівкою, пришивали до обличчя. Якийсь час пацієнт ходив із рукою, пришитою до голови, аж поки шкірний клапоть не приживався на обличчі і його остаточно не відрізали, формуючи новий ніс. Нині ж ця метода стосовно обличчя вже застаріла, тож застосовують її, навпаки, для відновлення тканин рук. Для цього шкірний клапоть беруть із живота. От саме таку операцію і роблять зараз Євгенові.

У свою чергу, традиційна медицина пропонує ампутацію пальця і масштабний металоостеосинтез мереживом спиць та пластин. Втім, численні приклади інших бійців дають зрозуміти – ці тривалі процедури і спроби можуть виявитись марними, успішне зростання таких складних багатоуламкових переломів – радше щасливий виняток, аніж усталена лікувальна практика. Саме тому Євген не став гратися власним здоров'ям, долучився до проекту "Біотех-реабілітація поранених" і вже має перші позитивні результати.

Як повідомляв 5.UA, у Черкасах ортопед-травматолог розпочав цикл безплатних операцій з протезування. Першою пацієнткою, яка потребує дорогого протезування, стала 91-річна жінка, яка має перелом шийки стегна.

Попередній матеріал
Ворог з мінометів та гранатометів гатив по шахті "Бутівка": поранено українського воїна
Наступний матеріал
Португалія визнала Голодомор в Україні геноцидом
Loading...

Важко поранений в Авдіївці підполковник ДСНС прийшов до тями, його готують до операції

Перша в Україні операція за допомоги внутрішньосерцевого УЗД-апарату: пацієнт був при тямі

"Ледь не закінчилося трагедією": дніпровські лікарі розповіли про надскладну операцію бійця АТО