fire.ck.ua

Природа збожеволіла: українців попереджають про грози, паводки і водночас – пожежну небезпеку

  Жителям 11 областей варто чекати на сильні грози, в окремих районах – град та шквали у 15-20 м/с

  Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає українців про пожежну небезпеку, підвищення рівнів води грози та шквали в окремих регіонах країни. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

  У середу, 7 червня, у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій (а вдень місцями – і в Житомирській, Київській та Вінницькій) областях очікуються сильні грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, в Карпатському регіоні місцями сильні зливи.

  Крім того, у зв'язку із очікуваними дощами протягом ночі 7 червня на річках Закарпатської області можливе підвищення рівнів води до 1 м, а швидкоплинне – до 1,5 м. У місцях проходження найсильніших злив – ймовірне утворення невеликих селевих потоків. На річках басейнів Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області) очікується підйом рівнів води до 1 м.

  Разом із тим, попри повсякчасні дощі в Одеській, Миколаївській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Луганській та Донецькій областях оголошено надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. По Києву та Київській області утримається висока (4 класу), лише місцями – надзвичайна пожежна небезпека.

  Дивіться також: 3-кілометровий стовп попелу: видовищне відео виверження вулкану в Японії

  Попередній матеріал
  У КПВВ в зоні АТО в чергах "застрягло" 490 автомобілів
  Наступний матеріал
  ВР хоче звернутися до Європарламенту щодо запровадження торговельних пільг для українських товарів
  Loading...