dpsu.gov.ua

Прикордонники пілотного проекту "Нове обличчя кордону" завершили навчання

У Навчальному центрі ДПСУ, що поблизу Черкас, відбувся випуск прикордонників, які були відібрані в рамках конкурсу "Нове обличчя кордону".

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Пілотний проект на базі окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" започатковано в рамках реформування органів та підрозділів Державної прикордонної служби України. Участь в конкурсі міг взяти будь-який військовослужбовець відомства. Вже під час відбору свої заявки подали 373 прикордонники. З цієї кількості кандидатів комісією були відібрані 160 військових. Зазначимо, що серед основних вимог до кандидатів було вільне володіння державною мовою, знання іноземної мови, психологічна стійкість та фізична підготовка.

Кандидати пройшли додаткову 2-місячну підготовку за фахом. В основу навчання було покладено практичні заняття. Підготовка полягала у вивченні особливостей організації та несення служби, підвищенні рівня володіння іноземною мовою, розвитку професійних навичок. Крім того, під час занять прикордонники тренувалися діяти у кризових ситуаціях та вивчали антикорупційне законодавство задля недопущення протиправної діяльності.

До підготовки персоналу долучилися і спеціалісти з міграційних питань США, Німеччини, прикордонної служби Естонії та представники Консультативної Місії ЄС.

Свою подальшу службу учасники вже продовжать в підрозділах окремого контрольно-пропускного пункту "Київ", зокрема, що здійснюють охорону кордону в аеропортах Жуляни та Гостомель. 

Нагадаємо, 20 жовтня на Закарпатті 40 сімей прикордонників отримали ключі від квартир.

Попередній матеріал
Повернення в Україну незаконно виведених активів екс-чиновників можливе після активації розслідування справ щодо них - Касько
Наступний матеріал
Знайдено ще одне тіло в районі затонулого катера "Іволга" - Мінінфраструктури
Теги:
Loading...