5.ua

Прикордонники отримали першу партію засобів захисту і техніки зі США

  Першу партію нелетального військового устаткування отримала Держприкордонслужба України від Сполучених Штатів Америки. Цю допомогу передають у межах домовленостей між владою США та України.


  Надали прикордонникам найнеобхідніше: це бронежилети, тепловізори, біноклі, наколінники та теплий одяг.

  Подію прокоментував перший заступник голови Держприкордонслужби Віктор Назаренко: "Ми отримаємо блок для персоналу, бо життя людини – це головне. Ми отримаємо бронежилети відповідного класу, форму одягу – півтори тисячі комплектів отримали. Продовжуємо отримувати інші засоби індивідуального захисту – і шоломи, і наколінники, і інше. Другий блок – це ми отримуємо засоби – зима попереду. Треба готуватися".

  Серед наданої техніки – кілька безпілотних літальних апаратів, а також важка техніка, яку використовуватимуть під час робіт з облаштування державного кордону.

  У передачі обладнання брала участь офіційний уповноважений держдепартаменту США Вікторія Нуланд. Вона заявила, що таких вантажів буде декілька. Усього заплановано передати українським прикордонникам допомоги на 26 мільйонів доларів.

  "І додатково ми надаємо 1 мільйон 400 тисяч доларів. Також надаємо додатково 15 мільйонів доларів для закупівлі сканерів, засобів зв'язку, патрульних катерів та іншого обладнання, яке необхідне, щоб захистити ваш кордон на суші, на морі і в повітрі", – пообіцяла Вікторія Нуланд.

  Попередній матеріал
  Норвегія постачає Україні газ по $340 за тисячу кубометрів – джерело
  Наступний матеріал
  У Гамбурзі курди побились з ісламістами
  Теги:
  Loading...