5.ua

Прикордонники на Луганщині не дали ввезти в Україну чотири "КамАЗи" зі зброєю

  На ділянці відповідальності відділу прикордонної служби "Свердловськ" Луганського загону прикордонниками припинено ще одну спробу провезти вантаж зі зброєю на територію України.
  Про це 23 травня повідомили у Держприкордонслужбі України (ДПСУ).

  Як зазначили у відомстві, 22 травня від штабу Антитерористичного центру прикордонники отримали інформацію про ймовірну спробу завезення на територію України зброї та боєприпасів саме у зоні відповідальності відділу прикордонної служби "Свердловськ" Луганського загону.

  "До місця можливого порушення кордону оперативно висунулися резерви прикордонного загону. О 01.30 до державного кордону зі сторони Росії під’їхало  4 вантажних авто "КамАЗ" у супроводі озброєних людей, які розпочали підготовку до порушення цими автомобілями державного кордону (засипати ґрунтом інженерне поглиблення вздовж лінії кордону - Ред.), однак, за деякий час та після втручання у ситуацію українських прикордонників відмовилися від своїх намірів та повернулися вглиб Російської Федерації", - повідомили у ДПСУ.

  Також зазначено, що про цю подію українські прикордонники поінформували прикордонну службу ФСБ РФ. Однак російська сторона факт присутності цих автомобілів поблизу  кордону заперечує та оперативна реакція на дану подію з їхнього боку відсутня.
  Попередній матеріал
  У Таїланді заарештували усунену чільницю уряду та членів її родини
  Наступний матеріал
  У Слов’янську від обстрілів постраждали помешкання і авто городян